800 55 55 80

VOLEJTE ZDARMA

Pro partnery

VSTUP ZDE
25 let na trhu

Působíme po celé ČR

Kontakty

Hlavní

Alurol s.r.o.
Kpt. Jaroše 108,
Nové Město nad Metují
549 01

800 55 55 80
491 470 456
alurol@alurol.com

Otevírací doba:
PO   6.30 - 15.30
ÚT   6.30 - 15.30
ST   6.30 - 15.30
ČT   6.30 - 15.30
PÁ   6.30 - 15.30
Mimo otevírací dobu lze po domluvě
Bankovní spojení: ČSOB Náchod
č.ú.: 275371863/0300
IČ:   44500106
DIČ: CZ44500106

Obchod

Petr Vít
vedoucí obchodu
+420 602 192 833
petr.vit@alurol.com


Marek Doleček - Praha, Středočeský kraj
poradenství | zaměřování | kalkulace | objednávky
+420 602 504 170
marek.dolecek@alurol.com


Jan Vít
poradenství | zaměřování | kalkulace | objednávky
+420 602 651 951
jan.vit@alurol.com

 

Hana Fejtková
asistentka | kalkulace | fakturace
+420 606 620 626
hana.fejtkova@alurol.com


Martin Gerboc
poradenství | zaměřování | kalkulace | objednávky
+420 602 670 470
martin.gerboc@alurol.com


Jaroslav Šuler
poradenství | objednávky
+420 602 106 771
objednavky@alurol.com

Servis a výroba

Milan Vitver
vedoucí výroby | plánování montáží a servisů
+420 602 621 620
milan.vitver@alurol.com


Marek Trompish
servisní technik
+420 602 329 199
servis@alurol.com


Jakub Dyntar
servisní technik
+420 602 123 460



Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9091.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Mapa regionálních obchodních partnerů

Obchodní partneři

OTHERM Teplice s.r.o.
U Zámku 1991/8
Teplice
415 01
417 532 850
724 117 684
teplice@otherm.cz
www.otherm.cz

OTHERM Teplice s.r.o.
Školní 5335
Chomutov
430 01
737 365 198
chomutov@otherm.cz
www.otherm.cz

OTHERM Teplice s.r.o.
Přístavní 6 – areál Zanádraží
Ústí nad Labem
400 01
387 330 478
777 193 073
info@eurobyt-cb.cz
www.eurobyt-cb.cz

EUROBYT CB s.r.o.
U Zlaté stoky 554, Litvínovice
České Budějovice
370 01
387 330 478
777 193 073
info@eurobyt-cb.cz
www.eurobyt-cb.cz

HANCA s.r.o.
Přepeře 227
Přepeře
512 61
481 321 114
603 508 161
hanca@hanca.cz
www.hanca.cz

DUVAL Klatovy, s.r.o.
ul. 5. května 137
Klatovy IV
339 01
734 311 340
733 735 016
duvalkt@seznam.cz
duvalkt.webnode.cz