Markýzy

Jsou ideální pro terasy, balkóny či lodžie, ale také jako stínící prvek u venkovních bazénů či pergol.

Sluneční rolovací clona jednoduše, ale účinně zabrání pronikání ostrých slunečních paprsků a vytvoří pro Vás i Vaše blízké tolik příjemný stín za horkých letních dnů.

Technické provedení
Otevřené markýzy

Vzhledem se zařazují do jednotného designu zastínění zimních zahrad a fasádního stínění. Poskytují perfektní ochranu před slunečním zářením. Dobrou náladu dotváří rozmanité barvy konstrukce a textilií i jednoduchá montáž.

Kazetové markýzy

Vedle špičkového designu, u kterého do sebe jednotlivé části harmonicky zapadají prakticky beze spár, nabízejí kazetové markýzy též perfektní ochranu textilie a ramen.

Základním typem ovládání markýz je ruční ovládání na převodovku, které je vhodné pro menší rozměry. Pro větší plochy nebo pro náročnější zákazníky nabízíme několik typů motorů, ať už základní pohon s tlačítkem na zdi nebo stále populárnější inteligentní pohon s ovládáním přes mobilní telefon.

Některé typy markýz je možné spojovat, s LED-diodami se mohou stát působivým “světelným zdrojem” a s volánem ještě lépe chrání proti nežádoucím pohledům.

Inteligentní ovládání

Základní kámen vaší chytré, úsporné a bezpečné domácnosti. TaHoma® je náš vlastní systém automatizace domácnosti. Představte si ji jako elegantní designové zařízení, které doma napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

Všechna zařízení pak ovládáte v aplikaci ve svém telefonu nebo dálkovým ovladačem.


Více o inteligentním ovládání

Realizace