Firma Alurol

Po dvaceti pěti letech své existence se společnost ALUROL řadí mezi nejstarší soukromé firmy svého druhu v ČR. Nevznikla na základě restitucí, ale její zakladatel pan Jiří Bartoň († 2015) začínal ve svých prostorách vlastně od první cihly. V roce 1990 vlastními silami přestavěl dílnu, aby mohl 29. 2. 1992 zahájit výrobu venkovních rolet. Tímto rokem se tedy datují vznik a založení společnosti ALUROL.

S rozšiřováním výrobního programu se produkce zvýšila natolik, že původní a další pronajaté prostory již nestačily rychlému rozvoji firmy. Tuto situaci vyřešila v roce 1999 až koupě nového průmyslového objektu, který umožňuje nyní ještě ve větší míře uspokojovat nároky všech zákazníků. V tomtéž roce bylo založeno i obchodní zastoupení společnosti ALUROL v Praze.

Za 28 let si firma vybudovala pevné místo na našem trhu. Musela překonávat velké překážky spojené především s tím, že mnozí naši „rádoby podnikatelé“ těží z čestnosti a solidního jednání skutečných podnikatelů.

Zakladatel společnosti se prakticky od prvního dne svého podnikání řídil heslem: „Firmu reprezentuje nejen kvalitní výrobek, ale i perfektní služby a hlavně forma a vstřícnost v jednání se zákazníky“. Řada pochvalných dopisů i telefonátů potvrdila, jak je tato oblast při podnikání důležitá, ale bohužel tak často zanedbávaná. Vedení společnosti ALUROL programově usiluje o to, aby se se zákazníkem jednalo slušně a na úrovni.


Heslo: „Náš zákazník, náš pán“ zde dostává konkrétní podobu.


V roce 1992 firma začínala s produkcí hliníkových a plastových předokenních rolet, které jsou v okolních zemích běžnou záležitostí. I v našich domech, kde se lidé snaží o maximální úsporu tepla, svoji bezpečnost, či zajištění lepšího komfortu bydlení, se již dnes stávají nezbytností.

Protože chce společnost ALUROL i nadále zaujímat čelní místo mezi výrobci na našem trhu, snaží se svým zákazníkům nabídnout ucelený program výrobků. „Máme za cíl, aby lidé odcházeli spokojeni se splněním všech svých představ i přání“, zdůrazňuje jednatelka společností Mgr. Dagmar Bartoňová.

Dnes je okruh činnosti společnosti ALUROL natolik rozšířen a pestrý, že „nákup pod jednou střechou“ je zde skutečností! Synonymem kvality a spolehlivosti jsou k výrobě používané materiály renomovaných německých a evropských firem. Sehraný tým odborníků a obchodníků dnes uspokojuje jak požadavky více než stovky stálých odběratelů, tak i zájemce z řad drobných zákazníků z bližšího okolí nebo i ze vzdálenějších míst naší republiky či ze zahraničí.

Přijďte i Vy a přesvědčete se sami! Jste srdečně zváni do naší vzorkovny.

Kolektiv firmy ALUROL děkuje za Vaši důvěru!

Již 30 let s Vámi