Screeny

Screen

Doma, při učení nebo v práci – přímé sluneční světlo a horko proudící zvenčí do místnosti dokážou doslova zničit náš komfort a výkonnost, ať už jsme kdekoli. Flexibilita látkových rolet ( screen ) spočívá ve volbě tkaniny. Podle přání a zvolené textilie je možné využití denního světla (až 80%) nebo téměř úplně zatemnění. Tímto způsobem lze s vysokou energetickou účinností optimalizovat klima v místnosti, aniž byste museli rezignovat na denní světlo.

Díky kvalitním materiálům a inteligentní technice – zipové technologii – nabízí nejen bezkonkurenční odolnost proti větru, ale také výjimečně dlouhou životnost. K vysoké využitelnosti přispívá také maximální šířka až 5 metrů a bohatý výběr z mnoha barevných provedení.

Ovládání screenů

Základním typem ovládání je ruční ovládání, které je vhodné pro menší rozměry. Pro větší plochy nebo pro náročnější zákazníky nabízíme několik typů motorů, ať už základní pohon s tlačítkem na zdi nebo stále populárnější inteligentní pohon s ovládáním přes mobilní telefon.

Poptávka online
ALU schránka 45°
ALU schránka 90°
ALU schránka k zaomítání

Inteligentní ovládání

Základní kámen vaší chytré, úsporné a bezpečné domácnosti. TaHoma® je náš vlastní systém automatizace domácnosti. Představte si ji jako elegantní designové zařízení, které doma napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

Všechna zařízení pak ovládáte v aplikaci ve svém telefonu nebo dálkovým ovladačem.


Více o inteligentním ovládání

Realizace